Jäätmete taaskasutuse näidatavad arvud ja tegelikkus ei lähe kokku, kirjutas Eesti Ekspress, riigile tekkiv kahju ulatub 10–30 miljoni euroni aastas.
Eestis deklareeritakse pakendite suurejoonelist taaskasutust, kuid tegelikkus ja deklareeritu ei kipu kokku minema, kirjutas Eesti Ekspress.
  • Eestis deklareeritakse pakendite suurejoonelist taaskasutust, kuid tegelikkus ja deklareeritu ei kipu kokku minema, kirjutas Eesti Ekspress.
  • Foto: Andres Haabu
Nädalaleht kirjutab mitmeid kuid kestnud uurimise põhjal, et Eestis jäätmemajanduses näidatakse suuremat ringlussevõttu, kui see tegelikult aset leiab.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele