• 25.01.21, 09:41

Soome läheb kolmapäevast jälle peaaegu lukku

Soome valitsus tuli taas välja karmide reisipiirangutega: riiki lubatakse siseneda vaid riigi toimimiseks hädavajalike ametite esindajatel, et jõuaks testida piiril kõik sisenejad. Testidest on vabastatud vaid kaubaveo- ja logistikatöötajad.
Möödunud aasta 14. mail avanes pärast esimest riikide sulgemist taas võimalus tööasjus ja mõjuvatel põhjustel reisimine Soome ja Eesti vahel.
  • Möödunud aasta 14. mail avanes pärast esimest riikide sulgemist taas võimalus tööasjus ja mõjuvatel põhjustel reisimine Soome ja Eesti vahel.
  • Foto: Andras Kralla
Soomet hirmutab olukord, kus temaga külgnevates riikides Eestis ja Rootsis on koroonanakatumiste arv kümme korda suurem kui Soomes, samuti soovitakse uute piirangutega takistade koroonaviiruse uue ja nakkavama tüve levikut riigis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele