• 18.01.21, 10:03

Ootamatud tarneraskused COVID-19 vaktsiiniga: mis saab edasi?

Läinud nädalal selgus, et mitu Euroopa riiki on teada andnud, et nad saavad Pfizeri-BioNTechi oroonavaktsiini lubatust väiksemas koguses. Mis saab edasi?
Mitu Euroopa riiki, sh Eesti saavad Pfizeri-BioNTechi koroonavaktsiini lubatust väiksemas koguses, kuna USA ravimihiiglane aeglustab tarneid ja ravimid jagunevad riikide vahel ebavõrdselt.
  • Mitu Euroopa riiki, sh Eesti saavad Pfizeri-BioNTechi koroonavaktsiini lubatust väiksemas koguses, kuna USA ravimihiiglane aeglustab tarneid ja ravimid jagunevad riikide vahel ebavõrdselt.
  • Foto: SIPA/Scanpix
USA ravimihiiglane teatas, et aeglustab tarneid ja ravimid jagunevad riikide vahel ebavõrdselt. Sotsiaalminister andis ülevaate, mis seis Eestis vaktsineerimisega hetkel on ja mis saab edasi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele