Elektriautode ostutoetuseks algab taas taotluste esitamine
15. detsembril kell 9 algab Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) kaudu taas E-toetuse keskkonnas elektriliste sõidukite ostutoetuseks taotluste esitamine ning kestab kuni eelarve täitumiseni.
Toetuskõlblike elektriautod enimekirjas on on ka mitmeid N1 kategooria elektrikaubikuid.
Foto: PSA
KIKi toetuste ja teenuste osakonna juht Antti Tooming selgitab, et võrdsete võimaluste tagamiseks on E-toetuse keskkonnas olnud võimalus taotlusi sisestada alates 13. novembrist.
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.