Opeli importöör Balti maades, LänsiAuto, ehitab Tallinna külje alla Rae valda 2300-ruutmeetrise Opeli keskuse, mis avatakse 2021. aastal.
Uus Opeli keskus tuleb Peetri Selveri taha Veesaare teele.
  • Uus Opeli keskus tuleb Peetri Selveri taha Veesaare teele.
  • Foto: LänsiAuto
Peetri Selveri taha Veesaare teele rajatav kahekorruseline Opeli keskus on 11,5 meetrit kõrge, teeninduses on 17 kohta väiksematele ja 4 kohta suurematele sõidukitele. Opeli Baltimaade piirkonna direktor Tomi Mäkinen tunnistas, et uus Tallinna esindus on nende jaoks väga oluline.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele