Autor: Logistikauudised.ee • 20. september 2020

Valgevene alustas Leedu piiril Baltimaade veokite lauskontrolli

Reede öösel vastu laupäeva venisid veokite järjekorrad Leedu-Valgevene piiril kilomeetrite pikkusteks ning laupäeva päeval oli Medininkai piiripunktis üle 80 veoki. Piiriületuse ajaks ennustasid juhid seal kuni 18 tundi, põhjuseks lauskontroll Valgevene poolel, kus nõutakse isegi kaasa ostetud šokolaadi deklareerimist.
Foto: tut.by

Šalcininkai piiripunktis oli laupäeval 83 veokit, mille juhid pidid järjekorras seisma vähemalt 12 tundi. Leedu piirivalveteenistuse juht Rustam Ljubaev ütles laupäeva hommikul Leedu Delfile, et piir päris suletud ei ole, kuid selle läbilaskevõime on järsult vähenenud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077