• 18.09.20, 13:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Autoettevõtete juhid: kriisi põhi saabub hilissügisel

Äsja ilmunud Äripäeva infopanga autovedajate kvartaliraport küsitles septembris sektori ettevõtete juhte ja palus vastata oma ettevõtte lähema kuue kuu väljavaateid puudutavatele küsimustele. Kokku osales 53 vastajat, kelle üheks läbivaks sõnumiks oli, et kriisi põhi ei ole veel saabunud.
Selle aasta teise kvartali palgatabeli tippu kroonib rahvusvahelisi ja kohalike vedusid tegev KaroTrans AS.
  • Selle aasta teise kvartali palgatabeli tippu kroonib rahvusvahelisi ja kohalike vedusid tegev KaroTrans AS.
  • Foto: KaroTrans
Koroonakriis on sektorit üsna kõvasti löönud, eriti rahvusvahelisi vedusid tegevatele ettevõtetele. Selle mõju ei ole veel lõppenud ning see kajastus ka juhtide hinnangus sektori seisundile, mida võib nimetada „mõõdukalt pessimistlikuks“.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele