Autor: Logistikauudised.ee • 19. august 2020

Oodatakse tagasisidet uue Kose-Võõbu teelõigu kohta

Uuringufirma RAIT Faktum&Ariko soovib liiklejate tagasisidet äsja avatud Tallinna-Tartu maantee Kose-Võõbu teelõigu kohta ning kutsub inimesi osalema vastavas küsitluses.
Vaade uuele maanteelõigule Ardu viaduktilt.
Autor: Tõnu Tramm

Uuringu läbiviijad vajavad sõidukijuhtide esmaseid hinnanguid avatud teelõigu ja sellel kasutatud lahenduste kohta. Uuringus oodatakse osalema sõiduautojuhte, veoautojuhte ning bussijuhte, kes läbivad uut teelõiku regulaarselt.

RAIT Faktum&Ariko tegevjuhi Birgit Aasmäe sõnul otsitakse sõiduautojuhte, kes sõidavad Kose-Võõbu maanteed vähemalt ühe korra nädalas ning veoauto- ning bussijuhte, kes kasutavad seda teed vähemalt kolm korda nädalas.

„Kui sõidukijuht on registreerunud ning ta vastab uuringu tingimustele, siis me võtame temaga ühendust e-maili teel. Osalejatelt ootame Kose-Võõbu teelõigu jälgimist ühe nädala jooksul. Tagasisidet soovime teemärkide, suunaviitade, piirkiiruste, sõiduridade ning teepeenarde jmt kohta,“ selgitas Aasmäe, kelle sõnul toimub kogu uuring veebipõhiselt ning vabatahtlikkuse alusel. Kõikide osalenute vastused on anonüümsed ning uuringu lõpus värbamise käigus kogutud isikuandmed kustutatakse.

Uuringus osalemiseks tuleb end registreerida SIIN ning kui registreerunu vastab küsitluse tingimustele, võtab uuringufirma inimesega juba otse ühendust.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077