Soome kavatseb seoses koroonaviiruse leviku kasvuga välismaal karmistada viiruse ohjeldamiseks mõeldud siseriiklikke piiranguid, vahendab ERR.
Soomes on viimasel ajal koroonaviiruse levik kasvanud.
  • Soomes on viimasel ajal koroonaviiruse levik kasvanud.
  • Foto: Andres Haabu
Soome paneb kõik kõrge viirusetasemega riikidest saabuvad lennureisijad, sealhulgas võõrtöölised, kohustuslikku karantiini ja kõigile saabujatele tahetakse kohustuslikuks muuta ka koroonatesti tegemine.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele