Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinki juuli: mullusest poole nõrgem, kuid annab lootust
Tallink vedas juulikuus kokku 617 206 reisijat, mis on 50,2 protsenti vähem kui samas kuus eelmisel aastal, teatas ettevõte börsile. Kaubaühikute veos oli kukkumine sellega võrreldes väga tagasihoidlik 2,9 protsenti.
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.