• 16.07.20, 15:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EL investeerib üle kahe miljardi euro 140 erinevasse transpordiprojekti

EL toetab majanduse taastamist kõigis liikmesriikides, suunates peaaegu 2,2 miljardit eurot 140 olulisse transpordiprojekti, millest üheks on Rail Baltic.
EL investeerib üle kahe miljardi euro 140 erinevasse transpordiprojekti
Nende projektide abil luuakse puuduvad transpordiühendused kogu Euroopas, toetatakse säästvat transporti ja luuakse töökohti. Projekte rahastatakse Euroopa ühendamise rahastust, mis on transporditaristut toetav ELi toetuskava.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele