Läti lennufirma airBaltic sõlmis täna koodijagamise kokkuleppe Icelandairiga, mis ettevõtte teatel avab partneritele uusi turge, võimaldades neil üksteise süsteemides pileteid müüa.
airBaltic hakkab Icelandairiga lende jagama
airBalticu kliendid saavad juurdepääsu Islandile ja Põhja-Ameerikale, Icelandairi kliendid omakorda saavad nüüd osta pileteid airBalticu sihtkohtadesse Balti riikides ja mujal Ida-Euroopas, kirjutas Läti riigi ringhääling.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele