• 26.06.20, 11:02

Operaili esimesed vedurid jõudsid Soome

Operaili esimesed vedurid on Soome jõudnud ning tegevusluba ja muud heakskiidud Soome ametitelt saadud. Enne vedude alustamist ootab ees veel vaid veeremi testi- ja sertifitseermisperiood.
Operail hakkab Soome turul kaubavedusid tegeme üheksa Wabteci PowerHaul veduriga.
  • Operail hakkab Soome turul kaubavedusid tegeme üheksa Wabteci PowerHaul veduriga.
  • Foto: Operail
Operaili juhatuse liikme Paul Lukka sõnul on ettevõte teinud pikalt tööd, et Soomes alustada kaubavedude teenindamist. Maikuus sai ettevõtte tegevusloa raudteevedude opereerimiseks Soome raudteetaristul, nüüd kiitis Soome transpordi- ja kommunikatsiooniamet Traficom heaks Operail Finland Oy ohutusjuhtimissüsteemi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.25, 14:55
Infopanka lisandus 9 uut AI-ga täiustatud andmeplokki
Alates 12.06.2025 näevad Infopanga kasutajad ettevõtte vaates senisest märksa rohkem sisu. Kokku on lisandunud 9 uut andmeplokki, mille loomisel on kasutatud majandusaasta aruandeid, tehisaru ja teisi Infopanga andmeid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele