Elektriautode lühirendifirma ELMO Renti autoparki lisandub mais-juunis 33 uut elektriautot, mis sobivad ettevõtte hinnangul tavapärase liisinguauto asemel hästi kuupõhise rendiga ärisõidukiteks.

- Esimesed elektrilised Renault Zoe`d on juba klientide käsutuses.
- Foto: ELMO Rent
„Näeme, et täna on kõige parem aeg vaadata üle oma ettevõtte püsikulud. Kui ettevõtte autopark ei ole täiel määral kasutuses, siis tasub kalli liisingu asemel kaaluda kuupõhist renditeenust. Seejuures on kindlustus, kütus, hoolduskulud jms juba rendihinna sees, suur väärtus on ka elektriautode ja hübriidide keskkonnasõbralikkus,“ rääkis ELMO Rent ärisuuna juht Ivar Vilmer.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.