• 25.05.20, 10:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Miljardilaenu taotlev Lufthansa soovib jätkata puhkusereise juunist

Kuigi Saksamaa tuntuim lennukompanii Lufthansa peab endiselt Angela Merkeli juhitud valitsusega läbirääkimisi 9 miljardi eurose laenu osas, teatas lennufirma kõneisik, et Lufthansa plaanid juuni keskpaigast jätkata lendamist ligikaudu 20 puhkuse sihtkohta Euroopas.
Lufthansa jätkas lendamist Tallinna ja Frankfurti vahel ka eriolukorra piirangute ajal
  • Lufthansa jätkas lendamist Tallinna ja Frankfurti vahel ka eriolukorra piirangute ajal
  • Foto: Raul Mee
Näiteks plaanib Saksa lennufirma alustada lende Mallorcale, Kreetale, Rhodosele, Farosse, Veneetsiasse, Ibizale ja Malagasse. Kõik lennud hakkvad toimuma Frankfurdist kinnitas lennufirma kõneisik Reutersile.

Seotud lood

Uudised
  • 07.05.20, 09:34
Tallinna lennujaam taotleb riigilt 8 miljonit eurot abi
Tallinna lennujaama juht Riivo Tuvike ütles, et raha läheks lennujaamatasude vähendamiseks, mis omakorda aitaks meelitada lennufirmasid lendama.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele