Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Nordica juht: meie raha põletama ei hakka
Nordica juht Erki Urva lubab, et konkurentidega tiib tiivas lendama ei hakata ning rahapõletamise aeg on möödas.
Urva nentis, et laias laastus on Nordica eesmärk praegu samasugune nagu viis aastat tagasi ehk tagada Eesti ühendus muu Euroopaga siis, kui teised lennufirmad seda ei tee.
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.