Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Iirimaa riiklik bussifirma hangib piletisüsteemi Eesti ettevõttelt
Iirimaa riigiettevõte Bus Éireann ostab oma kommertsliinide jaoks piletisüsteemi Eesti tehnoloogiaettevõttelt Turnit, mis on loonud muuhulgas Eesti bussireisijaid teenindava Tpileti süsteemi. Rahvusvahelisel riigihankel osales 17 ettevõtet.
Bus Éireann on Iirimaa suurim bussiettevõte, millele kuulub 850 sõidukit. Turniti broneerimissüsteem võetakse 2020. aasta lõpuks kasutusele bussiettevõtte 18 siseriiklikul ja rahvusvahelisel liinil, mida ettevõte opereerib kommertsalustel Expressway nime all.
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.