Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eestis hakati tootma uut tüüpi elektriautode kodulaadijaid
Eestis ainsana elektriautode laadijaid tootev tehnoloogiaettevõte Ensto Ensek tõi aprillis turule uue seeria kodulaadijad, mis on mõeldud kasutamiseks just ühepereelamutes. Suvel lisandub tootevalikusse ka kortermajade laadija.
Ensto Enseki tegevjuht Kaarel Suuk toob välja, et elektriautod on tarbijate seas üha populaarsemad ja ja hinnad on muutumas kättesaadavamateks, mistõttu on suurenenud ka nõudlus koduste laadimisvõimaluste järele.
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.