Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ryanair: me ei hakka lendama, kui keskmine koht peab tühjaks jääma
Ryanairi juht Michael O'Leary avaldas lootust, et 80 protsenti lendudest taastub oktoobriks, kui lennualale seatud piiranguid juulis leevendatakse, kirjutab Financial Times.
Ryanairi juhi Michael O Leary sõnul tuleb reeglite jaoks vaadata, mida teeb Aasia.
Foto: www.imago-images.de/Scanpix
Ryanairi juht Michael O'Leary hoiatas, et odavlennufirmad ei hakka lendama, kui valitsused nõuavad, et keskmine istekoht peab lennualale seatud piirangute leevendamise järel vabaks jääma.
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.