• 02.03.20, 11:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna ja Aegna saare laevaliiklus saab sel aastal ligi 30 lisareisi

Aegna saarega ühendust pidav laevaliin alustab tänavust navigeerimishooaega 6. mail ja lõpetab 27. septembril. Kokku on kavandatud 258 reisi, mis on ligikaudu 30 reisi rohkem kui mullu.
Vesta teeb tänavusel hooajal ligi 30 väljumist rohkem kui möödunud aastal.
  • Vesta teeb tänavusel hooajal ligi 30 väljumist rohkem kui möödunud aastal.
  • Foto: Kihnu Veeteed
Abilinnapea Andrei Novikovi sõnul on linn navigatsioonihooajaks planeerinud rohkem reise eelkõige suurenenud reisijate huvi tõttu. “Kuna möödunud aastal oli huviliste arv Aegna saarele sõita suurem kui tunamullu, otsustas linn suurendada laevaliiklust Tallinna ja Aegna saare vahel ning lisada mitukümmend lisareisi,“ rääkis Novikov.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele