Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Viking Line võttis kasutusele digitaalsed kajutivõtmed
Viking Line on esimene Läänemerel tegutsev laevandusettevõte, mis võttis kasutusele digitaalsed kajutivõtmed.
Esimesena sai digitaalsed uksekaardid Viking XPRS.
Foto: Viking Line
Alates 27. jaanuarist 2020 saavad Viking Line Clubi kliendid kasutada Viking Line’i mobiilirakendust võtmena kajutisse sisenemisel. Tingimuseks on, et kõik sama broneeringuga reisivad inimesed oleksid Viking Line Clubi liikmed.
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.