• 20.02.20, 16:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lätis on autovarguste arv plahvatuslikult kasvanud

Läti kindlustusseltsi BALTA on nad aasta algusest veebruari keskpaigani maksnud välja hüvitisi juba 16 varastatud sõiduki eest koguväärtuses ligi 200 000 eurot. Eelmisel aastal varastati sama perioodi jooksul vaid kuus sõidukit.
Pooled varastatud autodest olid 2000-ndate teise poole BMW-d.
  • Pooled varastatud autodest olid 2000-ndate teise poole BMW-d.
  • Foto: BMW
Kindlustusfirma sõnul demonteeritakse varastatud autod enamikul juhtudel varuosadeks Lätis või Leedus edasimüümiseks, kuid ühel juhul jõudis varastatud auto Lätist Siberisse, Omski linna, kirjutab Baltic Course.

Seotud lood

Uudised
  • 31.01.20, 07:50
Autovargad jahivad taas võtmeta käivitusega luksusautosid
Ööl vastu 30. jaanuari varastati Tallinnast Kristiine linnaosast ja Harjumaalt Järvekülast kaks hinnalist Lexust, mõlemad vargused pandi toime autovõtme signaali võimendamise seadme abil.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele