Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Alates veebruarist teenindab Kiviõli piirkonna bussiliine Go Bus

Alates 1. veebruarist teenindab Ida-Virumaa Kiviõli piirkonna bussiliine vastavalt Maanteeametiga sõlmitud lepingule Go Bus.
Järgmised kaks aastat teenindab Kiviõli piirkonna Go Bus.
  • Järgmised kaks aastat teenindab Kiviõli piirkonna Go Bus.
  • Foto: Andres Haabu
Go Bus teenindab liine 98, 100, 100A, 100B, 100C, 102, 103, 103A, 104, 113 ja 117 riigilt saadud bussidega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele