• 08.01.20, 15:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ligi pool Baltikumi lennukaubast veeti mullu läbi Riia

Riia rahvusvaheline lennujaam menetles lõppenud aastal 27 300 tonni jagu kaubasaadetisi, mis on ligi pool kogu Baltikumi mahust. Tänavu oodatakse veelgi suuremat mahtu, millele loob eelduse aasta DHLi logistikakeskuse ehitamine Riia lennujaama.
Üks suurematest lennukaubanduse partneritest on Riia lennujaamale Türgi.
  • Üks suurematest lennukaubanduse partneritest on Riia lennujaamale Türgi.
  • Foto: Riga Airport
Riia lennujaama juhatuse esimehe Ilona Lice sõnul on kaubamahtude suurendamine lennujaama üheks prioriteediks, vahendab Baltic Course. Mullune kaubaveomaht ületas 2018. aastat 10,7% ning tänavuselt aastalt oodatakse veelgi enamat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele