• 16.10.19, 09:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lennujaam ihkab tagasi suuri kaubamahte

Kuigi Tallinna Lennujaam annab igal aastal teada reisjate arvu kasvust, siis vähem räägitakse sellest, et kaubavedude osakaal on võrreldes kümne aasta taguse perioodiga mitmekordselt kukkunud.
Kuigi lennujaama läbivate kohvrite arv on aasta aastalt kasvanud, on Hiinast ja Türgist tulevad kaubamahud näidanud langustrendi, kuna pakiveod on liikunud maanteedele.
  • Kuigi lennujaama läbivate kohvrite arv on aasta aastalt kasvanud, on Hiinast ja Türgist tulevad kaubamahud näidanud langustrendi, kuna pakiveod on liikunud maanteedele.
  • Foto: Andras Kralla / Äripaev
Lennujaama juhatuse liige Einari Bambus tunnistas, et kui hiilgeaegadel läbis lennujaama 40 000 tonni kaupu, siis eelmisel aastal olid kaubamahud neli korda väiksemad, vahendas Postimees.
Bambuse sõnul peab see kindlasti muutuma, kuid sellegipoolest tunnistas ta, et kaubamahtude toomine maanteelt tagasi taevalaotustesse on äärmiselt keeruline.
Loe pikemalt Postimehest!

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele