Autor: Logistikauudised.ee • 26. september 2019

Uut tüüpi laohooned laienevad üle Lasnamäe

Lisaks Suur-Sõjamäe tänavale kerkivale uut tüüpi LoftOffice ärihoonele plaanib arendaja rajada samalaadse hoone ka Lasnamäe teise serva, Priisle tänavale.
Rajatav LoftOffice hoone Lasnamäe tagumises serva, Priisle tänaval.

Tegu on esimeste LoftOffice-tüüpi ehitistega Eestis. See on hoone, kus ettevõtte ladu, kauplus ja kontor paiknevad ühes funktsionaalselt lahendatud ruumis.

Uue ärikontseptiooni tunnuslauseks on: „Ära müü laost, parem ladusta kaupluses“. Valik LoftOffice`i kasuks tähendab ettevõtjale palju eeliseid korraga – kaasaegne töökeskkond, madalamad rendipinna hinnad, parem logistika, kiirem klientide teenindus ja vähem töötajaid, mille tulemusel töötajate ülesanded muutuvad multifunktsionaalseteks, usuvad uue kontseptsiooni arendajad.

Loe lisaks
Suur-Sõjamäele kerkib uut tüüpi ärikinnisvara - LoftOffice

Hetkel ei ole Eestis ühtegi LoftOffice`i kaubandushoonet, kuid samm-sammult tulevad turule sarnase kontseptsiooniga ettevõtted. Näitena võib tuua Peterburi äärde kerkinud Stock 101, Laagna teel asuvad suuremad ehituskauplused, kus on kauplus, ladu ja kontor funktsionaalselt ühendatud.

LoftOffice-tüüpi äripinna suurus on reeglina 150-350 ruutmeetrit ja paljude ettevõtete jaoks see on optimaalne pindala, mis võimaldab ladustada ja kliente teenindada.

Eestis valmivad esimesed LoftOffice tüüpi hooned Lasnamäel, Suur-Sõjamäe 13 A ja Priisle tänaval 2020. aastal.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077