Uut tüüpi laohooned laienevad üle Lasnamäe

Lisaks Suur-Sõjamäe tänavale kerkivale uut tüüpi LoftOffice ärihoonele plaanib arendaja rajada samalaadse hoone ka Lasnamäe teise serva, Priisle tänavale.

Rajatav LoftOffice hoone Lasnamäe tagumises serva, Priisle tänaval.  

Tegu on esimeste LoftOffice-tüüpi ehitistega Eestis. See on hoone, kus ettevõtte ladu, kauplus ja kontor paiknevad ühes funktsionaalselt lahendatud ruumis.

Uue ärikontseptiooni tunnuslauseks on: „Ära müü laost, parem ladusta kaupluses“. Valik LoftOffice`i kasuks tähendab ettevõtjale palju eeliseid korraga – kaasaegne töökeskkond, madalamad rendipinna hinnad, parem logistika, kiirem klientide teenindus ja vähem töötajaid, mille tulemusel töötajate ülesanded muutuvad multifunktsionaalseteks, usuvad uue kontseptsiooni arendajad.

Loe lisaks

Hetkel ei ole Eestis ühtegi LoftOffice`i kaubandushoonet, kuid samm-sammult tulevad turule sarnase kontseptsiooniga ettevõtted. Näitena võib tuua Peterburi äärde kerkinud Stock 101, Laagna teel asuvad suuremad ehituskauplused, kus on kauplus, ladu ja kontor funktsionaalselt ühendatud.

LoftOffice-tüüpi äripinna suurus on reeglina 150-350 ruutmeetrit ja paljude ettevõtete jaoks see on optimaalne pindala, mis võimaldab ladustada ja kliente teenindada.

Eestis valmivad esimesed LoftOffice tüüpi hooned Lasnamäel, Suur-Sõjamäe 13 A ja Priisle tänaval 2020. aastal.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150