DFDS annab teada, et ajavahemikul 14. juuli kuni 26. juuli läheb Paldiski ja Hanko vahel seilav ML Sailor kuivdokki korralisele hooldusele, teda tuleb asendama ML Patria Seaways.
Ettevõtte teatel toimuvad kõik väljumised tavapärase graafiku alusel, olemas on kõik merereisiks vajalik: toitlustamine laevapileti hinnas, rahulik pardaatmosfäär, pardakauplus, baar ning avarad kajutid, kus on võimalik puhata, magada ning lõõgastuda.
Laev väljub Paldiskist T-R kaks korda päevas (kell 5.00 ja kell 18.00), L-E üks kord päevas (kell 5.00).
Seotud lood
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.