• 11.03.19, 12:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tesla otsustas tõsta autode hinda

Autotootja Tesla kavatseb tõsta autode hinda umbes 3% võrra, kuid erand on Model 3, kirjutas Bloomberg.
Model 3 hinda tõus ei puuduta, selle saab soetada 35000 dollari eest.
  • Model 3 hinda tõus ei puuduta, selle saab soetada 35000 dollari eest.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Tellijatel on aega nädal, et vormistada tellimus vana hinnaga enne hinnatõusu, mis puudutab mudeleid S ja X. Model 3 hind jääb samaks (35 000 dollarit).
Teade hinnatõusu kohta järgnes uudisele, et ettevõte sulgeb vähem kauplusi, kui algselt plaaniti. Eelmisel nädalal teatas elektriautode tootja, et automüük kolib veebipõhisele platvormile ja ettevõte sulgeb suurema osa oma kauplusi.
Tesla aktsia on uudise järel tõusnud eelturul ligi 2% ja maksab 289 dollarit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele