Navigatsiooniseadmete tootja TomTom teatas Hannoveri tarbesõidukite messil koostöö alustamisest DKV Euro Service`ga, et pakkuda veokijuhtidele üheskoos uusi võimalusi kütuse säästmiseks.
Tuginedes TomTomi kogemustele sõidukite kaartide, navigatsiooni, liikluse ja marsruutimise valdkonnas ning DKV kogemustele maanteel veokijuhtidele pakutavate teenustega, on loodud rakendusepõhine tootepakett DKV Eco Bundle, mis on saadaval TomTom Bridge`i seadmetel alates 2019. aastast.
Rakendused DKV Eco Driving ja DKV Refuel Planning ühendatakse rakendusega DKV Bonification. DKV Eco Driving kasutab telemaatikaandmeid, et aidata juhil kujundada säästlikum sõidustiil. DKV Refuel Plannning juhatab veokijuhi kõige lühemat ja soodsamat teed pidi soodsaimasse tanklasse.
„Olen veendunud, et see koostöö on algus sünergiate loomiseks digitaalsete lahenduste osas ning aitamaks juhil saada kasu säästlikumast sõidustiilist,“ ütleb dr Hendrik Rosenboom, ettevõtte DKV Mobility Services Business Center digitaalsete lahenduste peaametnik ja tegevdirektor.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.