Hope Taxi teatel on alates 10. juulist 2018 on Hope Taxi rakenduse abil võimalik tellida autot üle maailma, ühtekokku 200-s linnas.

- HOPE takso kliendirakendus
- Foto: Kuvatõmmis
"Oleme teadlikud, et paljud meie olemasolevad ja tulevased kliendid reisivad tihti ning soovivad kasutada taksoteenust ka välisriikides. Siinkohal ongi meil väga hea meel teatada, et Hope Taxi rakenduse abil on võimalik tellida taksot üle 200 linna maailmas,“ ütles Hope Taxi tegevjuht Robin Ilvik.
Antud võimalus lubab Hope klientidel omada ainult ühte taksorakendust telefonis, sest Hope rakendus töötab näiteks Londonis, Kopenhagenis, Pariisis, Monterreys, San Antonios (USA), Torontos jne.
Erilisematest kohtadest toob Ilvik välja Sri Lanka, Katari ja Uus-Meremaa pealinnad. Erinevates linnades on valikud erinevad, näiteks Sri Lankal saab tellida Tuk-Tuki, Marseilles Teslat. Täpne nimikiri tuleb Hope Taxi kodulehele varsti.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Enamus linnades toimib võimalus taksot kellaajaliselt ette tellida läbi Hope rakenduse nagu Eestis.
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.