• 27.06.18, 16:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uber hakkab töötama koos Tallink Taksoga

Pilootprojekti raames hakkavad Tallink Taksole kuuluva Takso24 autojuhid pakkuma sõiduteenust Tallinnas ka Uberi platvormil.
Uber hakkab töötama koos Tallink Taksoga
  • Foto: Tallink Takso
Uber Baltikumi tegevjuht Enn Metsar usub, et taoline koostöö, mis ühendab kaks erinevat teenust ühisel platvormil, on märk sellest, et Eesti uus transpordiseadus on edukas.
"Uus ühistranspordiseadus lõi raamistiku sõidujagamisele, kuid avas ühtlasi võimaluse traditsioonilistel taksodel kasutada online-platvormi hüvesid. See on taaskord Eesti võimalus olla eeskuju teistele Euroopa riikidele ja pakkuda konkreetseid lahendusi pidevalt suurenevale nõudlusele transpordisektoris," ütles Metsar pressiteates.
Tallink Takso juhatuse liikme Tõnu Uusmaa sõnul saab ettevõte sedasi kasutada oma autosid mõistlikumalt ning jätab ka autojuhtidele võimaluse teenida soovi korral vabadel hetkedel lisaraha.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele