Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Jaanipäeval tabati ohtralt purjus roolikeerajaid
Autoroolist joobes tabatud sõidukijuhid püstitasid jaanilaupäeval viimase seitsme aasta rekordi, viimati jäi sama palju joobes roolikeerajaid politseile vahele 2011. aasta jaanilaupäeval, kirjutab Postimees.
Kui jaanilaupäeva tähistades patustanud ja autorooli istunud juhtide arv on sellel kümnendil olnud langustrendis, siis tänavu suutsid roolijoodikud üllatada – politseile jäi vahele koguni 64 joobes juhti, neist 61 olid tarvitanud alkoholi ja kolm narkootikume. Nii palju purjus roolikeerajaid jäi viimati vahele 2011. aastal.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.