Nordecon alustas Keila-Haapsalu maantee kilomeetrite 45-55 ehk Seljaküla– Keedika lõigu rekonstrueerimist. Teetööde pikkus on 10 kilomeetrit ning Maanteeameti poolt tellitud objekti lõpptähtajaks on seatud 21. november.
Keila-Haapsalu maantee 10 km lõik läks remonti
  • Foto: Raul Mee
„Keila-Haapsalu maantee ehk tugimaantee number 17 kümnekilomeetrise lõigu rekonstrueerimise raames freesime kogu vana asfaltkatte ning vahetame välja kõik põhitee alla jäävad vanad betoontruubid,” märkis Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma. „Lisaks teostame ka raadamistöid kogu lõigu ulatuses, et tagada parem nähtavus.”
Muuhulgas profileeritakse rekonstrueerimise käigus vana muldkeha pealispind ning osaliselt toimub ka vana muldkeha laiendamine. Rajatakse uus kompleksstabiliseeritud katendi kiht ning seejärel paigaldatakse kogu objekti ulatuses ka uus kahekihiline asfaltkate. Lisaks eelnevale puhastatakse olemasolevaid kraave ning kaevatakse ka uusi, markeeritakse teekate ning paigaldatakse uued liikluskorraldusvahendid. Objekti maksumus on 2,4 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.07.26, 09:50
Kui lihtsalt kaubikust ei piisa: Mercedes-Benz Sprinter sõidutab noori Eesti motokrossitalente
Distantsi hoidev püsikiirusehoidja on Saksamaa kiirteel seatud 140 km/h peale, noored motohuvilised sisustavad oma aega nutitelefonides ning kahetonnises järelhaagises veerevad kaasa krossitsiklid koos vajaliku varustusega. Õige pea on Prantsusmaal, Romagnes algamas juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele