• 21.05.18, 17:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elron muudab 22. maist sõiduplaane

Seoses ulatuslikust taristurikkest põhjustatud piiratud läbilaskevõimega Tartu jaamas, teenindab Elron reisijaid alates teisipäevast, 22. maist Ida- ja Kagusuunal muudetud sõiduplaani alusel.
Elron muudab 22. maist sõiduplaane
  • Foto: Raul Mee
Elron teatab oma kodulehel, et ettevõte suudab reisijaid teenindada kogu reisi ulatuses rongiga, asendusbusse ei kasutata.
Samuti juhitakse tähelepanu, et Kagusuunal muutuvad kõikide reiside ajad, Idasuunal puudutavad muudatused osasid reise.
Muudetud sõiduplaanid on leitavad ka ooteplatvormidelt, hetkel ei ole teada, millal tavapärane rongiliiklus Tartu jaamas taastub.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Uuenenud sõiduplaanid on nähtaval SIIN! 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele