• 18.12.17, 13:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ryanairil täitus Tallinnas 2 miljonit reisijat

Odavlennufirma Ryanair tähistas täna Tallinna Lennujaamas 2 miljoni reisija täitumist, teatas ettevõte.
Ryanairil täitus Tallinnas 2 miljonit reisijat
  • Foto: Ryanair
Odavlennufirma alustas Londoni Stanstedi lennujaamast Tallinnasse lendamist 2010. aastal, alates sellest on liinil sõitnud kokku 2 miljonit reisijat.
Ryanairi Põhja- ja Baltimaade müügi- ja turundusjuht Chris Lundshøj ütles, et 2 miljoni reisija täitumine Tallinn - London liinil on ettevõttele oluline verstapost, mis rõhutab Ryanairi pühendumist Eesti turismisektori toetamisele. Ryanair usub, et reisijate arv Eesti ja Suurbritannia vahelisel liinil kasvab tulevikus veelgi.
  • Foto: Ryanair

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele