Harju maakohus määras ligi 129 000 euro suuruse maksuvõlaga OÜ Dagenhart pankrotimenetluse raugemise vältimiseks kohtu deposiidina makstava summa suuruseks 2500 eurot, kirjutab Äripäevast.

- Saaremaa Laevakompanii praam Muhumaa Virtsu sadamas
- Foto: Andres Haabu
Tegemist on ettevõtjatele
Vjatšeslav Leedole, Olav Miilile ning
Richard Tomingasele kuuluva firmaga, mis varem prahtis Saaremaa Laevakompaniile parvlaeva Muhumaa.
Dagenhart esitas selle aasta juunis maakohtusse pankrotiavalduse. Nüüd määras kohus pankrotimenetluse raugemise vältimiseks massikohustuste ja pankrotimenetluse kulude katteks kohtu deposiidina selleks ettenähtud kontole makstava summa suuruseks 2500 eurot ja maksmise tähtajaks 19. detsembri.
Ettevõtte maksuvõlg on ligi 129 000 eurot ning maksusummadelt arvutatud intress ligi 26 000 eurot.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Äripaev
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.