• 21.08.17, 12:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

DPD Eesti teenis üle miljoni kasumit

DPD Eesti jäi eelmise aasta majandustulemustega rahule, ettevõte alustas Baltkumis ka pakiautomaatide võrgustiku loomisega, kirjutab Äripäev.
DPD Eesti teenis üle miljoni kasumit
  • Foto: DPD
Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et posti- ja kulleriteenusega tegeleva DPD Eesti müügitulu kasvas eelmisel aastal 15 protsenti, 18,57 miljoni euroni (võrreldes eelneva aastaga). Ärikasum langes 9 protsenti, 1,24 miljoni euroni.
Ettevõttes töötas mullu keskmiselt 114 inimest, võrreldes eelneva aastaga oli 19 töötajat enam. Käive töötaja kohta langes 4 protsenti, 162 883 euroni. Keskmine brutotasu langes protsendi võrra, 1479 euroni kuus
Loe pikemalt Äripäevast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Äripaev

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele