Autor: Heija-Liis Ristikivi • 1. august 2017

Viking Line püstitas juulikuus rekordi

Suveperioodiks lisas Viking Line Tallinn-Helsingi liinile kiirkatamaraani FSTR.
Autor: Heija-Liis Ristikvi

Viking Line’i reisijate arv jõudis juulikuus rekordilise 1 021 890 reisijani, mis on 9% rohkem kui mullu samal ajal, teatas ettevõte. Transporditud sõidukite arv oli 138 168 sõidukit, tõus 14%.

Suurim kasv reisijate arvus oli Tallinna-Helsingi liinil – 378 704 reisijat, mis on 24% rohkem kui aasta varem. Viking Line lisas sellele liinile hiljuti katamaraani Viking FSTR ehk Faster, mis on liinil ajavahemikul 10.04. – 22.10. Hetkel  pakub Viking Line’i Tallinna-Helsingi liinil 12 väljumist päevas.

Reisijate arvu kasvu võis täheldada ka teistel liinidel:

Reisijate arv juulikuus
2016
2017
Helsingi – Mariehamn - Stockholm114620114872
Turu – Ahvenamaa - Stockholm276414275947
Tallinn - Helsingi305315378704
Kruiis Stockholm - Mariehamn106891111487
Mariehamn - Kapellskäär131538137111
Stockholm – Tallinn / Mariehamn - Tallinn42293769
Kokku939 0071 021 890
   
Sõiduautod121 498138 168

 

„Oleme väga rahul reisijate arvu kasvuga juulikuus ning meil on hea meel, et nii paljud inimesed on reisimiseks valinud just meie laevad,“ ütles Viking Line kontserni tegevjuht Jan Hanses pressiteates. „Sel suvel on hinnakonkurents olnud väga tihe, millest on meie kliendid ainult kasu saanud.“

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077