• 31.08.15, 17:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Järgmine bussifirma teatas üheeurostest piletitest

Alates 1. septembrist on võimalik Taisto Liinide Tartu-Tallinn, Rakvere-Tallinn ja Pärnu-Tallinn bussiliinidega reisida kahe linna vahel ainult ühe euro maksva bussipileti hinnaga, vahendab Delfi.
Ühe euroseid bussipiletid Tartu ja Tallinna vahel ning Rakvere ja Tallinna vahel pakuti juba varem. 1. septembrist saab ühe euro eest bussiga reisida ka Pärnu ja Tallinna vahel.
Süsteem toimib sarnaselt odavlennundusele, kus varasemad ostjad saavad odavamad piletid. Viimasel hetkel bussijaamast ostes tuleb välja käia suurem summa.
Loe lähemalt delfist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele