8.aprillil käivitus eestlaste välja töötatud uus nutikas parkimisrakendus Barking, millega tekib Tallinna kesklinnas juurde ligi 1000 uut parkimiskohta.
Barkingu rakendusega avaneb autojuhtidel võimalus parkida seni avalikkusele suletud olnud parkimiskohtadele, nagu erinevate asutuste parklad, korteriühistute parklad ja eraparklad. Kokku on Tallinna Kesklinnas liitunud rakendusega juba 13 parklat maksimaalselt ligi 1000 parkimiskohaga nii vanalinna, südalinna kui kesklinna parkimistsoonides.
Järgmistel nädalatel lisandub veel sadu uusi parkimiskohti. Tänaseks on teiste seas liitunud rakendusega Estonia Teater, Rahvusraamatukogu, Tallinna Inglise Kolledži spordihoone jpt atraktiivse asukohaga parklad.
Barkingu müügi- ja arendusjuhi Mikk Mosese sõnul on rakenduse eesmärk pakkuda inimestele võimalust parkida odavamalt ja mugavamalt kui linnatänavatel. „Rakenduse kasutajad saavad interaktiivse kaardi pealt välja valida endale sobiva parkimiskoha ning selle ette broneerida, mis tagab parkimiskoha olemasolu. Samuti on Barkinguga parkimine alati soodsam kui linnatänavatel: südalinnas algab Barkinguga parkimistund 1,99 eurost,“ selgitas Moses.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele