• 29.10.14, 14:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Andrus Liivand lahkub TNTst

TNT Express Worldwide Eesti juhatusse kuuluv ettevõtte müügi- ja turundusjuht Andrus Liivand teatas, et tema tööperiood TNT Eestis lõppeb 31. oktoobril.
Liivand töötas TNTs kuus aastat. „Olen otsustanud mõneks ajaks aja maha võtta, et seejärel juba keskenduda uutele põnevatele väljakutsetele,“ teatas Liivand.
Alates 1. novembrist võtab Liivandi töökohustused ajutiselt üle TNT Eesti võtmekliendihaldur Ly Palang.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele