• 06.10.14, 13:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Miiko Peris asus tööle Rail Balticu projektijuhina

Rahvusvahelise raudteeühenduse Rail Baltic projektijuhina asus oktoobrist tööle Miiko Peris.
Peris töötas alates eelmise aasta suvest Euroopa Komisjoni asepresidendi Siim Kallase kabinetiliikmena, enne seda juhtis ta samuti Rail Balticu töid Eestis.
Eelmine projektijuht Indrek Sirp siirdus tagasi Kaitseministeeriumisse ja alustas tööd kaitsepoliitika nõunikuna Eesti saatkonnas Ameerika Ühendriikides.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 06.10.14, 12:58
Rail Balticu Eesti ettevõtet juhib Indrek Orav
Rail Baltic Eesti valdusettevõtte juhatuse liikme ja juhina asub tööle Indrek Orav ning nõukogu liikmetena Anti Moppel, Agris Peedu ja Illar Kaasik.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele