Ostu- ja tarneahelate juhtimise ühing PROLOG valis juuni alguses toimunud üldkoosolekul juhatuse liikmeid.
Uueks kaheaastaseks perioodiks valiti 7-liikmeline juhatus ja kaks asendusliiget. Juhatusse kuuluvad Janek Õsso (Wendre), Tõnis Hintsov (LogiConnect), Rein Jõgiso (PKC), Martin Luts (Omniva), Toivo Külaviir (RRK), Tom Annikve (Riigihangete Keskus) ja uue liikmena Emöke Sogenbits (Supply Chain konsultant), kes on juhatusse kuulunud ka aastatel 2008-2010.
Juhatuse asendusliikmeteks valiti Ingrid Kormik (Tallinna Kaubamaja) ja uue liikmena Peep Tomingas (ABB).
Varasematest juhatuse liikmetest tõmbusid ühingu juhtimisest tagasi Kalevi ostujuht Peeter Kibe ja Tallinna Tehnikakõrgkooli logistika ja majanduse õppetooli hoidja Ain Tulvi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Esimesel juhatuse koosolekul kinnitati juhatuse esimeheks ühehäälselt jätkama Tõnis Hintsov. Aseesimees on Janek Õsso.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.