Kreeka suuruselt teise linna Thessaloniki sadama 67 protsendi aktsiate enampakkumisel on sõelale jäänud kaheksa investorit, üks neist on Venemaa Raudtee, kirjutab veebiväljaanne eKathimerini.
Ostuhuvilised on APM Terminals peakorteriga Haagis, Münchenis paiknev Deutsche Invest Equity Partners GmbH, Šveitsi firma Duferco Participation Holdings, Filipiinide firma International Container Terminal Services, Jaapani kontsern Mitsui & Co, Dubai P&O Steam Navigation Company, Venemaa raudteefirma Russian Railways koos kohaliku ettevõttega GEK Terna ja Türgi Yilport Holding.
Thessaloniki sadam on suuruselt Kreeka teine peale Ateena Pireuse sadamat, mille investor on juba mõnda aega Hiina riiklik laevandusettevõte COSCO.
Seotud lood
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.