Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kohtla-Järve läheb üle ühiskaardisüsteemile
Kohtla-Järvest saab Tallinna, Valga, Viljandi ja Pärnu järel viies omavalitsus, mis võtab kasutusele kontaktivaba kaardi süsteemi, kirjutas Põhjarannik.
Kontaktivaba kaardi süsteemiga ühinevad 1. märtsist Kohtla-Järve linn, Jõhvi ja Kohtla vald ning Sillamäe linn – kõik omavalitsused, kes osalevad ühistranspordi kaasfinantseerimises.
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.