Tanel Raig • 2. oktoober 2013
Jaga lugu:

Autode jagamine Elionis võitis Aasta Autopargi tiitli

Eile toimunud Autopargi Otsustajafoorumi raames anti Aasta Autopargi tiitel Elion Ettevõtete ASile selveautode (car-sharing) projekti eest.

Elion Ettevõtted autopargi juhi Andres Randveeri sõnul oli projekti eesmärgiks vähendada autopargis ebaefektiivselt kasutatud tööautode arvu, võimaldada kõikidel Elioni töötajatel kasutada töösõitudeks tööandja autot ja vähendada taksokulusid. Selleks muudeti valik seni vähese kasutussagedusega autosid selveautodeks, loodi ettevõtteülene broneerimissüsteem ning töötati välja selveautode kasutamise eeskiri. Iga töötaja võib auto broneerida samal põhimõttel nagu broneeritakse koosolekuruumi ning auto kasutamiseks piisab ettevõtte läbipääsukaardist.

Autopargi Otsustajafoorumi partneritest ja esinejatest koosnenud zhürii hinnangul oli tegemist projektiga, mis toetab keskkonnasäästlikku mõtteviisi, aitab autopargi tööd optimeerida ja kulusid vähendada ning tutvustab kasutajatele uudset ametiauto kasutamise põhimõtet, kus auto ei ole enam kinnistatud konkreetse isikuga vaid kasutamine toimub vajaduspõhiselt.

Aasta Autopargi valimine toimus teistkordselt korraldatud Autopargi Otsustajafoorumi raames. Konkursi käigus paluti Eesti suurte autoparkide juhtidel jagada oma jooksva aasta tööalaseid saavutusi, huvitavaid ja innovatiivseid projekte ja muid tegevusi, mis on muutnud autopargi tööd efektiivsemaks.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee