• 06.08.13, 14:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Järvevana kurviga viadukt on puuduvate piirete tõttu ohtlik

Tallinna linn ei pea piirete puudumist eriliseks probleemiks, kui juht on hoolas ja sõidab 50-ga.
EPL kirjutab, et Järvevana teel Ülemiste liiklussõlme rekonstrueerimise teine etapp on peagi valmis ja autojuhtidel on mõlemas suunas juba pikemat aega kasutada kaks sõidurada. Paraku puuduvad senini Järvevana teel Ülemiste poolt tulles vahetult enne ehituspoodi nn Kaamose augu juures põrkepiirded. Seega ei takista miski autol näiteks tehnilise rikke tõttu kurvist välja ja kallakust alla sõita.
Pikemalt loe Eesti Päevalehest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele