• 05.06.13, 15:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elektriraudtee tõstab palku

Elektriraudtee ja Eesti Raudteelaste Ametiühingu sõlmitud uue kollektiivlepingu kohaselt tõusevad ettevõtte töötajate töötasud keskmiselt 6%.
Elektriraudtee juhatuse esimehe Andrus Ossipi sõnul säilitatakse kollektiivlepingus ka senised erinevad soodustused kõikidele töötajatele, teatas ettevõte.
Uus kollektiivleping kehtib järgmise aasta lõpuni ning puudutab kõiki Elektriraudtee töötajaid.
Elektriraudtee pakub Harjumaal reisirongiteenust elektrifitseeritud raudteedel. Riigi ostetavate elektri- ja diiselrongidega asub Elektriraudtee teenindama üleriigilist reisirongiliiklust, teostades ka rongide remonti ja hooldust Elektriraudtee AS Pääsküla depoos.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Töökuulutused
  • 02.12.25, 19:46
Äripäev otsib logistika ja tööstuse konverentside programmijuhti
Tule kujunda Eesti tööstuse ja logistika tulevikku!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele