Merko Ehitus sõlmis Logistika Haldus OÜga ehituslepingu Nurmevälja logistikakeskuse rajamiseks, teatas ettevõte börsile.
Logistikakeskuse brutopindala on 24 000 ruutmeetrit, lisaks laopindadele tulevad hoonesse ka kontori-, koosoleku, riietus-, tehno- ja muud vajalikud ruumid.
Lepingu täpset hinda ei avalikustata, aga lepingu maksumus jääb vahemikku 7-8 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks ning tööde valmimine on planeeritud 2014. aasta esimesse kvartalisse.
Autor: aripaev. ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele