• 30.01.13, 14:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Muuga sadama riskid uurimise all

AS Tallinna Sadam kinnitas järgmise aasta alguses valmiva Muuga sadama riskianalüüsi tegijaks OÜ E-Konsult.
Riskianalüüsija leidmiseks kuulutas Tallinna Sadam mullu oktoobris välja avatud hankemenetluse. Tähtajaks laekus neli pakkumist. Äripäeva andmetel oli kõige kallima pakkumise tegija Pöyry Finland OY, kelle pakkumus oli 128 000 eurot. Eelmisel nädalal võitjaks kuulutatud OÜ E-Konsulti tööhinnaks on 22 400 eurot.
“Arvestades Tallinna Sadama tähtsust Eesti transpordi- ja logistikasektoris ning Muuga sadama arenguplaane, peame arengutegevuses hindama kõiki võimalikke õnnetus- ja keskkonnariske,” lausus AS-i Tallinna Sadam sadamaohutusosakonna juhataja Siiri Lõhmus. “Analüüs peab ühelt poolt hindama sadamas tegutsevate käitiste vastas- ja koosmõjusid ning teisalt sadamategevuse mõju ümberkaudsetele aladele, sealhulgas sadama läheduses asuvatele elamupiirkondadele” kirjeldas Lõhmus.
Riskianalüüs on osa Läänemere põhi- ja allsadamate projektist “The Baltic Sea Hub and Spokes Project” ning seda kaasfinantseeritakse Euroopa Liidu TEN-T programmist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele